You are currently viewing „LTG INFRA“ KONFERENCIJA RINKOS DALYVIAMS

„LTG INFRA“ KONFERENCIJA RINKOS DALYVIAMS

Š.m. gruodžio 1 d. Gelpa atstovai dalyvavo Crowne Plaza, Vilniuje, vykusioje LTG Infra konferencijoje rinkos dalyviams, kurios metu LTG Infra generalinis direktorius Karolis Sankovski pristatė LTG Infra strategines kryptis ir investicijas. Vykdant patvirtintą ilgalaikę strateginių investicijų programą iki 2030 m. periodu geležinkelių infrastruktūros plėtrai, saugumo užtikrinimui, modernizavimui ir pajėgumų didinimui planuojama skirti per 5,6 mlrd. eurų.
 
Antrasis pranešėjas –  LTG Infra Techninės priežiūros vadovas Arvydas Dveilys – supažindino dalyvius su Įgyvendinamais LTG Infra projektais ir planuojamais investicinių projektų pirkimais. Konferenciją tęsė Antanas Kučikas, LTG Rangos pirkimų vadovas, su prezentacija apie viešuosius pirkimus, tuo tarpu Viktorija Semionova, LTG ginčų nagrinėjimo vadovė, pakalbėjo apie teisinius iššūkius rangos klausimais. Didelis dėmesys buvo skirtas ir saugos bei sveikatos sritims.
 
Šiemet dalyviai sulaukė ne tik LTG Infra, bet ir Geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos Gelpa, Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos pranešimų, o taip pat ir panelinės diskusijos, siekiant išsiaiškinti sėkmingo bendradarbiavimo formulę, kurioje dalyvavo Arenijus Jackus (Rail Baltica koordinavimo vadovas), Vygantas Žėkas (LTG Infra projektų įgyvendinimo vadovas), Martynas Gedaminskas (GELPA prezidentas), Algirdas Michelkevičius, (LPĮA susisiekimo infrastruktūros komiteto narys), Artūras Žarnovskis (CPVA Lietuvos ir tarptautinių investicijų departamento direktorius).
 
Konferencijos pabaigoje LTG Infra generalinis direktorius Karolis Sankovski apdovanojo geriausius rangovus. Gelpa asociacija nori pasidžiaugti savo narių pasiekimais ir dar kartą pasveikinti UAB GTC, UAB Švykai, UAB TILSTA ir  EUROVIA CS a.s.fil. Lietuvoje bei tuo pačiu padėkoti LTG Infrai ne tik už kvietimą sudalyvauti, bet ir už galimybę padaryti pranešimą bei sudalyvauti panelinėje diskusijoje.